Efektywne zarządzanie sprzedażą z SugarCRM

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota (Warszawa), 27. października 2015, godz. 10:00-14:00

Organizatorzy:

Gościnne wystąpienie:

Podstawowe informacje

Podczas konferencji “Efektywne zarządzanie sprzedażą z SugarCRM” jej uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów w takich dziedzinach jak nowoczesne metodyki sprzedaży, wdrożenia systemów IT dla firm, zarządzanie sprzedażą oraz analiza i automatyzacja procesów biznesowych. Cenna wiedza przekazana przez prelegentów pozwoli na zapoznanie się ze sposobami na optymalizację sprzedaży w przedsiębiorstwie przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych.

Termin: 27. października 2015, godz. 10:00 – 14:00

 

Miejsce: Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, al. Jerozolimskie 181, Warszawa 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla reprezentantów średnich i dużych przedsiębiorstw. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt udziału przedstawicieli firm oferujących rozwiązania CRM, ERP i ECM wynosi 1000 PLN netto za osobę.

Agenda

Konferencja “Efektywne zarządzanie sprzedażą z SugarCRM” odbędzie się 27 października 2015 w godzinach 10:00 – 14:00 w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota (al. Jerozolimskie 181, Warszawa).

10:00 – 10:15

Otwarcie i przedpołudniowa kawa

10:15 – 11:00

“Optymalizacja strategii sprzedaży wspieranej systemem CRM”

Grzegorz Domagała, CEO, CustomerCentric Selling Poland

11:00 – 11:45

“Modern CRM. User adoption challenge.”

Alena Lukashova, Regional Sales Manager, SugarCRM, Inc.

11:45 – 12:15

Przerwa na kawę i pyszny lunch

12:15 – 13:00

“Zarządzanie sprzedażą w SugarCRM”

Łukasz Taranta, Head of Sales & Marketing, eVolpe Consulting Group

13:00 – 13:30

“Skuteczne automatyzowanie procesów sprzedażowych w SugarCRM”

Piotr Rawski, IT & Business Analyst, eVolpe Consulting Group

13:30 – 14:00

Panel dyskusyjny

Prelegenci

Grzegorz Domagała

Tytuł wystąpienia: Optymalizacja strategii sprzedaży wspieranej systemem CRM

Certyfikowany trener i konsultant CustomerCentric Selling®, absolwent studiów podyplomowych dla Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczony menedżer sprzedaży. Z wykształcenia inżynier elektronik (politechnika Wrocławska), ma za sobą ponad 10 letnie doświadczenie biznesowe w branży IT – od konsultingu, poprzez marketing, sprzedaż i zarządzanie (także w zespołach wielokulturowych). Ścisły umysł i inżynierskie podejście decydują w jego pracy o procesowym podejściu do sprzedaży, skupieniu na celach i rezultatach biznesowych, oraz twardych aspektach zarządzania sprzedażą.
Od 12 lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem procesów sprzedaży w organizacjach, szkoli i doradza w zakresie metodyk sprzedaży, marketingu taktycznego, oraz analizy wartości biznesowej (ROI, Business case).

Alena Lukashova

Regional Sales Manager, SugarCRM, Inc.

Tytuł wystąpienia: Modern CRM. User adoption challenge.

Regional Sales Manager w SugarCRM, firmie która umożliwia przedsiębiorstwom na całym świecie nawiązywanie i optymalizację relacji z klientami dzięki najbardziej innowacyjnemu i elastycznemu rozwiązaniu CRM na rynku. Alena odpowiedzialna jest za zarządzanie sprzedażą w trzydziestu krajach Europy Wschodniej. W SugarCRM jest również odpowiedzialna za tworzenie, nazdorowanie i opiekę nad siecią partnerską w tym obszarze. Jest absolwenką monachijskiego Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana na kierunkach germanistyki i komunikacji międzykulturowej.

Łukasz Taranta

Head of Sales & Marketing, eVolpe Consulting Group

Tytuł wystąpienia: Zarządzanie sprzedażą w SugarCRM

Od 2004 roku zajmuje się konsultingiem w zakresie biznesowych systemów IT, a w szczególności systemów klasy CRM, ERP i ECM. Posiada rozległe doświadczenie menedżerskie w branży IT w takich dziedzinach jak strategia marketingowa, kreowanie marki, zarządzanie sprzedażą, teambuilding i optymalizacja procesów sprzedażowych. Posiada certyfikaty SugarCRM w zakresie konsultingu oraz ITIL (Information Technology Infrastructure Library). Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Marketingowe na Rynku B2B. Analityczny umysł, znajomość najnowszych technologii i doświadczenie menedżerskie pozwalją mu na rzetelne i wartościowe doradztwo odnośnie biznesowych rozwiązań IT.

Piotr Rawski

IT & Business Analyst, eVolpe Consulting Group

Tytuł wystąpienia: Skuteczne automatyzowanie procesów sprzedażowych w SugarCRM

IT & Business Analyst w eVolpe, z wykształcenia informatyk i ekonomista sprawnie poruszający się na pograniczu świata biznesu i IT. Specjalizuje się w analizach biznesowych, architekturze oprogramowania, szkoleniach i zarządzaniu projektami. Certyfikowany administrator SugarCRM i ekspert w dziedzinie projektowania i optymalizacji procesów biznesowych. Posiada na swoim koncie szereg zakończonych sukcesem wdrożeń biznesowych rozwiązań informatycznych opartych o systemy dystrybuowane na licencjach Open Source i Commercial Open Source.

Rejestracja

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@evolpe.pl lub telefoniczny pod numerem +48 783 372 094.

Napisali o nas:

Patroni medialni:

© eVolpe Consulting Group

mautic is open source marketing automation